asd

Paslėptos rūsio durys grindyse

Atliktas dar vienas įdomus ir nestandartinis projektas. Didelio formato revizinis liukas grindyse. Varčia ir stakta pilnai „slepiasi“ po akmens masės plytelėmis. Kadangi durų svoris pakankamai didelis, konstrukcijoje įmantuotas dujinis amortizatorius, kuris padėda dangtį kelti ir leisti. Panaudoti paslėpti vyriai su keturiais guoliais. Jų dėka varčia praktiškai neturi laisvatarpio (liufto).

Kronšteinai PIR plokštėms iš nerūdijančio plieno

Ventiliuojamas fasadas – modernus sprendimas, dažnai pasirenkamas profesionalų. Kodėl taip yra? Nes jis yra pranašesnis ir turi didelę naudą nei tinkuojamas fasadas.

Esminiai skirtumai:
⠀Komfortas namuose. Montuojant vėdinamą fasadą, apšiltinimo sluoksnis gali būti ir iš akmens vatos ir iš kietesnių medžiagų, tokių kaip poliuretano plokštės. Kad pasiekti vienodą rezultatą A++, vatos reikės daugiau, PIR plokščių mažiau. Ir vienas ir kitas neleidžia sienoms peršalti, šilumai išeiti iš namų, sumažina sąskaitas už šildymą. Vienas reikalauja rekuperacinės vėdinimo sistemos, kitas ne. Karštomis dienomis izoliacijos sluoksnis apsaugo sienas nuo perkaitimo.

Apsauga nuo triukšmo.
Šilumos izoliacija ventiliuojamame fasade apsaugo ne tik nuo šalčio, bet ir nuo perteklinio triukšmo. Garso banga „įsipainioja“ į atsitiktinai išdėstytus izoliacijos pluoštus ir užgęsta. Apdailos plokštės taip pat sukuria kliūtį garsui.

Ilgas tarnavimo laikas.
Namo sienos patikimai apsaugotos nuo kritulių, vėjo ir drėgmės. Tai padės prailginti paties pastato tarnavimo laiką.
Graži išvaizda. Reguliuojamas vėdinamo fasado karkasas yra puikus sprendimas nelygioms sienoms. Galima išlyginti bet kokius mūro nelygumus. Pati apdaila visada atrodys estetiškai ir tvarkingai.

Apsauga nuo pelėsio.
Pagrindinis skirtumas nuo tinkuojamo fasado. Jei sienos bus apsaugotos nuo drėgmės, ant jų neatsiras pelėsis. Jo nebus ir gyvenamosiose patalpose. Netrukinės ir nešlaps tinkas su glaistu, neatsiras pūslių ant dažo, nenukris ir tapetai.

Lengvas montavimas.
Tiesą sakant, įrengti ventiliuojamą fasadą yra gana paprasta. Jums tereikia sekti instrukcijas. Tai gali padaryti net ne specialistas. Be to, įrenginėti ir šiltinti fasadą, galima ir žiemos periodu.

Būtent todėl daugelis specialistų renkasi vėdinamą fasadą.

Ilgalaikė patirtis montavime, o dabar ir tvirtinimo elementų gamyboje, leidžia jums pasiūlyti tinkamą variantą. Mes turėsime sprendimą. Jums belieka apsispręsti kokio fasado pageidaujate.

How Facade Solution became Made Of Metal

We are glad to introduce the new activity of Elrosta UAB company. CNC Plasma Cutting Service.

For 10 years of dealing with ventilated facade structures, a lot of non-standard details, junctions, fixings and other details we had to solve. The biggest problem was to produce them. A lot of time were spent to negotiate with manufacturers and adapt to their abilities. Now we can make it by ourselves.

Even more opportunity have come to invent, engineer and produce modern fixations, facade panels and other structures details we are using in our projects.

Scroll to Top